H A N Č A

HANA JAMPÍLKOVÁ 

fotografka | cestovatelka 


Ahoj. 

Moc mě těší, že jste zabloudili na tyto webové stránky a doufám, že tu najdete nějaké tipy nebo nakopnutí k výletům 🙂 


PÁR VĚT O MNĚ 

Jméno mám po babičce, oči po tátovi a výšku po mamině. Kdo má na svědomí to, že mě baví chození po horách s báglem na zádech, to se neví. Nejspíš po dědovi, který mě se sestrou brával jako malé do Krkonoš na chalupu 🙂 

29 let už proplouvám tímto zmateným světem a snažím se ho dělat lepším alespoň pro mé okolí a lidi v něm.
V roce 2015 jsem potkala dva velké kamarády – můj batoh, který se stal mým domovem na cestách a hory. Tito dva kámoši mi ukázali, že jsou na světě daleko hezčí věci než sezení doma a že to může být i zábava.

Zkusila jsem to a vím, že naše přátelství nikdy neskončí 🙂 

Od roku 2019 jsem začala absolvovat i vícedenní výlety v horách (přechody). A našla si vlastně třetího kámoše (mýho chlapa ♥)
Prozatím jsem si prošla tyto krásné treky:
2019 – GR20 (Korsika), 180 km
2019 – přechod Šumavy, 101 km
2021 – GR221 (Mallorca), 120 km
2021 – TMB (Tour du Mont Blanc), 160 km
2022 – GR131 (Tenerife), 102 km 
2023 – zimní přechod Šumavy
2023 – West Highland Way (Skotsko), 154 km
2023 – TMB (Tour du Mont Blanc), 165 km 

Čechy máme nádherné. Miluju naše lesy, výhledy, řeky, ale to víte, jsem zvědavá a nakoukla jsem do zemí i mimo ČR, kde jsem často spala ve stanu nebo v autě, pozorovala východy slunce v horách a dopřávala si kávu či svačinu v ledovcových údolích:
Slovensko, Rakousko, Slovinsko, Island, Norsko, Kanada, Skotsko, Irsko, Anglie, Tenerife, Mallorca, Korsika, Itálie, Francie.

MÁ ROLE ZA FOŤÁKEM 

Kromě toho, že dokumentuji mé cesty po horách, tak jsem své dovednosti začala směřovat i k dokumentování svatebních dnů a rodinných momentů.  

Pyšním se tím, že jsem ta z těch pár osob, která při obřadu vidí novomanžele zepředu. Za to vy jste ti, co se dívají na jejich krásné zadečky 😀 Ovšem má to i svoje mínusy. Ty okamžiky, kdy dojde na hudlana, upisování se ďáblu a podobné momenty, musím zvládnout na první dobrou s tou prvotní atmosférou, která s tím přijde.

Pokud se rozhodnete zvolit mě jako fotografa pro Váš svatební den, věřte, že se s Vámi nebudu moc mazat. Moc dobře znám ty napruzelé chlapy, kteří se nechtějí fotit nebo svatebčany, kteří si se mnou hrají při společné fotce na schovku. 
Vždycky vyhraju! 😀 
Umím si prosadit svoje, jsem ukecaná (někdy až moc) – to musíte přijmout a neřešit 🙂 Ráda se kamarádím i s malými ratolestmi, takže při svatbách nebo rodinných fotkách budeme velcí kamarádi. 

 

 

FOTOVÝBAVA:

Canon 5D Mark II.
Canon EF 24-70 mm f/2,8 L USM II
Canon 70-200 mm f/2,8 L USM
blesk Canon Speedlite 430EX II

SPOLUPRÁCE

Značky, které mě podporují v mých dobrodružstvích na horách. 

HIGH POINT
DREXISS
FERRINO